SZKÓŁKA SIATKARSKA

Weekendowa Szkółka Siatkarska Mini METRO Kids Volley działa od września 2009 roku. W sali gimnastycznej przy torze łyżwiarskim STEGNY w każdy weekend odbywają się intensywne siatkarskie treningi dla najmłodszych adeptów tej dyscypliny. Merytoryczny nadzór szkoleniowy sprawuje nad szkółką Klub Sportowy METRO Warszawa, a organizacyjnie wspiera Stowarzyszenie ACTIVIUM. 

Uczestnikami zajęć są dzieci zakwalifikowane przez trenerów KS METRO Warszawa. Wyróżniający się uczestnicy zajęć mogą z czasem przejść do swoich rocznikowych grup klubowych w sekcji piłki siatkowej KS METRO.

W sezonie 2018/2019 Szkółka Mini METRO Kids Volley szkoli kilka grup szkoleniowych dzieci z roczników 2007 do 2011. Grupy starsze trenują w sali na Stegnach, a grupy najmłodsze w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej 33 przy ulicy Cieszyńskiej 8.


STEGNY ul. Inspektowa 1 (przy torze łyżwiarskim STEGNY)
CIESZYŃSKA ul. Cieszyńska 8 SP 33 


Uprzejmie informujemy rodziców, że zgłoszenia do szkółki są otwarte dla wszystkich chętnych, ale o przyjęciu do poszczególnych grup treningowych decydują trenerzy po wstępnych konsultacjach na treningach. Szkółka Mini METRO Kids Volley jest bowiem tzw. "siatkarskim przedszkolem" wyszukującym talenty, które mogą z czasem stać się zawodniczkami i zawodnikami sekcji piłki siatkowej KS METRO.

Infomacje i zapisy: Dariusz Kopaniak, tel. 604 983 242 mail: darek@volley.pl

Informacja dla rodziców:

Uprzejmie informujemy, że w sezonie 2018/2019 opłata miesięczna (od IX do VI) z tytułu uczestnictwa w zajęciach treningowych Szkółki Siatkarskiej Mini METRO Kids Volley wynosi  120 zł.
Płatne przelewem na początku każdego miesiąca na konto Stowarzyszenia Kultury Fizycznej ACTIVIUM: 51 1050 1025 1000 0090 7243 8659
z dopiskiem: kidsVolley, imię i nazwisko dziecka, miesiąc opłaty. 

Zasady uczestnictwa w zajęciach weekendowych:

- treningi odbywają się w soboty i niedziele (dla niektórych dzieci także w środy)

- zajęcia trwają 75 minut i rozpoczynają się punktualnie o wyznaczonej godzinie

- dzieci na treningi nie spóźniają się i są odpowiednio przygotowane do zajęć

- na trening przynosimy ze sobą wodę do picia

- w trakcie treningu rodzice nie przebywają na sali (zapraszamy na ostatnie 10 minut zajęć)