77 turniej Kids Volley

17.03.2019

Ważny sprawdzian!

W dniu 17 marca 2019 roku rozegraliśmy 77 turniej Kids Volley. 

W sumie wystartowało 94 uczestników.

 

Klasyfikacja w poszczególnych grupach:

 

Grupa Chłopcy A 8.30


Dwójki – podgrupa A

Kowalczyk Mateusz 2007

Podbielski Paweł 2008

Matuszewski Szymon 2008

Misztal Christian 2008

Nawrocki Kamil 2008

Bundyra Bartek 2008

Zawal Maciek 2007

Nosowski Krzysiek 2007

 

Dwójki – podgrupa B

Kabała Kacper 2009

Czajkowski Patryk 2008

Kaczyński Igor 2007

Salbert Jakub 2009

Dalsze miejsca ex aequo:

Bernaś Kajetan 2007

Bielakowski Jan 2008

Izbicki Szymon 2007 

Najs Maciek 2007

Ziomek Adam 2008

Szewczyk Bartek 2007

 

Grupa Chłopcy B 9.50


Single – podgrupa 1

Kudlik Janek 2009

Kunat Julian 2008

Strzałkowski Jan 2009

Kozerski Jan 2011

Makarewicz Adam 2008

Woźniak Bruno 2008

Łukasiewicz Max 2009

Moch Mateusz 2008

 

Single – podgrupa 2

Pietrewicz Igor 2009

Krzyżewski Bartosz 2008

Łakomy Jacek 2008

Sroka Kacper 2007

Zawadzki Kajetan 2008

Eliasz Filip 2010

Prajsnar Janek 2009

Moch Szymon 2009

Pikur Jan 2010

Grupa Dziewczęta A 11.10

 

Dwójki

Rodecka Iga 2007

Bondaruk Magda 2007

Kudlik Zuzia 2007

Kadej Ania 2007

Robińska Gabrysia 2007

Mioduszewska Basia 2007

Bielecka Ola 2007

Skopińska Hania 2007

 

Single

Sprzęczka Ala 2008

Bigos Ola 2008

Irek Ewelina 2009

Antiga Manoline 2008

Pociej Wiktoria 2009

Malak Hela 2008

Traczyk Zuzia 2008

Ziomek Ola 2008

Iwaszkiewicz Lena 2008

 

Grupa Dziewczęta B 12.30

 

Single – podgrupa 1

Kierzkowska Basia 2008

Chojnacka Alicja 2007

Pastuszka Ania 2008

Rosiak Zuzia 2009

Chojnacka Nina 2007

Klepacz Weronika 2007

Kiczyńska Lena 2007

Czapalska Lena 2008

Jończyk Ula 2009

 

Single – podgrupa 2

Kwasiborska Asia 2008

Kozakiewicz Basia 2008

Miland Oliwia 2007

Rymarczuk Kaja 2009

Skowrońska Ola 2008

Gałecka Magda 2008

Billik Hania 2009

Koniuszewska Helena 2008

Łukasiak Tosia 2007

 

 

Grupa Cieszyńska A 9.30

Górski-Biały Kazimierz 2008

Ciesek Kuba 2011

Wolska Paulina 2009

Błaszczyk Pola 2009

Tomczak Martyna 2009

Łopacińska Karina 2010

Grabala Anthony 2009

Tarnopolski Ignacy 2010

Tkacz Aleksander 2010

Duda Franciszek 2008

Graczykowska Milena 2009

Graczykowska Natalia 2011

Iwanek Agata 2010

 

Grupa Cieszyńska B 10.45

Rek Mikołaj 2010

Janaszek Marysia 2011

Zbroszczyk Filip 2010

Izdebska Alicja 2010

Przespolewski Piotr 2010

Borowska Zuzia 2011

Skowroński Antek 2011

Pietrych Igor 2010

Łasica Urszula 2010

Rek Liwia 2011


« Powrót