73 turniej Kids Volley

05.11.2017

Gramy o medale!

W dniu 5 XI rozegraliśmy kolejny 73 turniej w rozgrywkach Kids Volley!
Wystartowało 76 uczestników.

Na Stegnach zagrały trzy grupy (każda podzielona na dwa finały), a na Cieszyńskiej rywalizowali najmłodsi w dwóch podgrupach.

Były sportowe emocje, doping rodziców, radość medalistów i sportowy smutek tych co zajęli dalsze miejsca :)

Na zakończenie rozdano medale, a każdy uczestnik otrzymał przypinkę Kocham METRO :)

Klasyfikacja końcowa:

STEGNY


Finał A1

Szymosz Piotr 2007

Sadowski Piotr 2007

Bondaruk Magda 2007

Kamiński Kuba 2007

Kudlik Zuzia 2007

Kus Jakub 2007

Bonk Maciej 2007

Borko Michał 2006

Krzyżewski Gabriel 2006

Filip Piotr 2007


Finał A2

Misztal Christian 2008

Bonk Wojtek 2007

Maskiewicz Mikołaj 2008

Nosowski Krzysiek 2007

Domański Jakub 2007

Ciećkiewicz Marek 2006

Ciećkiewicz Krzysiek 2008

Wróbel Zosia 2008

Sienicki Antek 2007

Mioduszewska Basia 2007


Finał B1

Matuszewski Szymon 2008

Jędrych Maciej 2008

Bundyra Bartek 2008

Kabała Kacper 2009

Bielecka Ola 2007

Najs Maciek 2007

Podbielski Paweł 2008

Antiga Manoline 2008

Finał B2

Zawal Maciek 2007

Rodecka Iga 2007

Rutkowski Piotr 2008 

Opioła Franek 2007

Milczarek Tomasz 2009

Traczyk Zuzia 2008

Sprzęczka Ala 2008


Finał C1

Strzałkowski Jan 2009

Salbert Jakub 2009

Bigos Ola 2008

Kierzkowska Basia 2008

Pańczyk Zosia 2008

Rosiak Zuzia 2009

Pociej Wiktoria 2009

Kapusta Mateusz 2008

Skowrońska Ola 2008

Śmielewski Tomek 2009


Finał C2

Klepacz Weronika 2007

Iwaszkiewicz Lena 2008

Czapalska Lena 2008

Kiczyńska Lena 2007

Onopiuk Hania 2007

Jończyk Ula 2009

Makarewicz Adam 2008

Geremek Antek 2007

Cacek Kasia 2007

Kozakiewicz Basia 2008

Kudlicka Zosia 2007


CIESZYŃSKA

Finał D

Ziomek Adam 2008

Michałek Agata 2009

Bielakowski Jan 2008

Maassen Mateusz 2008

Szlak Ala 2008

Mikołajczyk Olek

Mikołajczyk Antek 2009

Żołędowski Franek 2010

Bielak Marysia

Czajkowski Antek


Finał E

Woźniak Bruno 2010

Ziomek Ola 2008

Kozerski Jan 2011

Pepłowski Bartek 2010

Ciesek Kuba 2011

Kierzkowska Justyna 2011 

Korczak Aurelia 2010

Szafrański Tomek

Sowiński Franek 2009

Kozerski Kacper 2012


Gratulacje dla wszystkich uczestników i podziękowania dla rodziców!


 

« Powrót