70 turniej Kids Volley!

09.04.2017

Siatkarskie emocje najmłodszych...

W dniu 9 kwietnia 2017 (niedziela) rozegraliśmy 70 turniej Kids Volley.
Gralismy ponownie na Stegnach i Cieszyńskiej.
W turnieju wystartowało 89 uczestników!!! (to rekord!)
Na Stegnach zmagania najmłodszych (i swojej córki) oglądał tez trener Stephane Antiga, który jednej z grup wręczał na zakończenie medale.
Odnotujmy też fakt, że w najmłodszej grupie w siatkarskiej rywalizacji wzięła udział najmłodsza zawodniczka 6-letnia Justynka. Brawo!

WYNIKI w poszczególnych grupach
(poniżej kilka zdjęć)


STEGNY 8.30

Grupa A dwójki

Pająk Antek  2004

Kozłowski  Wiktor 2005

Kietliński Mikołaj 2005

Chazan Michał  2005

Reluga Ignacy 2005

Prażyński Tymon 2005, Biniek Aleksander 2005

Staniszewski Kuba 2006

 

Grupa B dwójki

Nayyar Dave 2004

Kuliński Oliwier 2005

Gutmański Franek 2006

Przybyliński Szymon 2005

Matuszewski Maciej 2005

Dominiczak Marcel 2006

Gutmańska Hania 2005

Danielewicz Wojtek 2005

 

Grupa C dwójki

Sadowski Piotr 2007

Trznadel Adam 2004

Dobrowolski Czarek 2006

Nosowski Krzysiek 2007

Krzyżewski Gabriel 2006

Lisiecki Krzysiek 2006

STEGNY 10.15

Grupa A dwójki

Makowski Bartek 2005

Kudlik Zuzia 2007

Zonenberg Ania 2005

Kus Jakub 2007

Szymosz Piotr 2007

Misztal Christian 2008

Kołodziej Roland 2006

Bondaruk Magda 2007

Grupa B single

Flisek Franek 2006

Miziołek Ala 2006

Rogińska Kasia 2005

Tyburczy Kasia 2006

Lech Klaudia 2005

Minakowski Franek 2007

Tymirski Maciej 2004

Stefaniak Gabrysia 2005

Grupa C single

Maskiewicz Mikołaj 2008

Kamiński Kuba 2007

Ciećkiewicz Marek 2006

Matuszewski Szymon 2008

Nawrocki Kamil 2008

Pietrusiak Krzysiek 2005

Kłos Paweł 2007

Wróbel Zosia 2008

Antiga Manoline 2008

STEGNY 11.45

Grupa A single

Ciećkiewicz Krzysiek 2008

Podbielski Paweł 2008

Chmielewski Kuba 2005

Kliś Mateusz 2005

Milczarek Tomasz 2009

Muszalski Jan 2006

Kabała Kacper 2009

Opioła Franek 2007

 

Grupa B single

Jędrych Maciej 2008

Sprzęczka Ala 2008

Rutkowski Piotr 2008

Konczalska Amelia 2006

Borkowski Piotr 2006

Pietrusiak Mateusz 2008

Tymirski Piotr 2007

 

Grupa C single

Chojnacka Alicja 2007

Sarba Sonia 2006

Traczyk Zuzia 2008

Domański Jakub 2007

Chojnacka Nina 2007

Polińska Julia 2007

Karska Ania 2007

 

Cieszyńska 9.30 zawody sprawnościowo-siatkarskie


Grupa „starsza”

Piskorz Zosia 2007

Kołodziejski Kostek 2006

Kudlicka Zosia 2007

Iwaszkiewicz Lena 2008

Bielecka Ola 2007

Kołodziejski Ignacy 2008

Pańczyk Zosia 2008

Bielak Maja 2007

Black Felicja 2009

Geremek Antek 2007

Grupa „młodsza”

Parzydło Natalia 2009

Rosiak Zuzanna 2009

Muszalska Maja 2009

Strzałkowski Jan 2009

Śmielewski Tomek 2009

Kierzkowska Basia 2008

Makarewicz Adam 2008

Michałek Agata 2009

Pepłowski Bartek 2010

Kierzkowska Justynka 2011 ! - najmłodsza uczestniczka :)

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i do zobaczenia na kolejnym turnieju Kids Volley!

 

« Powrót