64 turniej Kids Volley

27.06.2015

Za kilka dni Kraków...

Sporo czasu minęło od ostatniego turnieju Kids Volley, ale w ostatnich miesiącach rozgrywki minisiatkówki zdominowała rywalizacja w Kinderach i trudno było ustalić dobry termin.
Trochę z marszu, tuż przed finałami Kinderów w Krakowie, udało się jednak powalczyć o kolejne medale Kids Volley.
Tym razem w dniu 27 czerwca w hali sportowej na Stegnach do rywalizacji stanęły dwójki z roczników 2004/5. Wystartowało siedem zespołów dziewcząt i chłopców. Po rundzie eliminacji rozgrywanej systemem każdy z każdym rozegrano mecze o miejsca.

Mecz o złoty medal
Mistrzynie Mazowsza dziewcząt Beta Błonie (Julia Kielak, Kinga Wrońska) wygrały 2:0 (pierwszy set na przewagi, a drugi wysoko) z dwójką chłopców z METRO Warszawa (Michał i Piotr Kozłowscy). W eliminacjach chłopcy byli lepsi, ale w meczu o medal niestety po pierwszym przegranym secie zupełnie się pogubili. Obie dwójeczki za kilka dni powalczą w Krakowie w finałach Kinderów. Powodzenia!

Mecz o brązowy medal
Tutaj spotkały się dwie dwójki chłopców: Kacper Broda, Piotr Kryłowicz oraz Jakub Rząca, Mikołaj Mirowski. Po ładnej walce mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla dwójki Rząca-Mirowski.

Kolejne miejsca zajęły dwójki dziewcząt.